1 2 3 4 5 6 7

7 najpiękniejszych górskich szczytów w Polsce

Polska cieszy oko zróżnicowanym krajobrazem. Mamy szczęście mieć dostęp do morza, piękne pojezierza, równiny, no i oczywiście góry. Kochamy wakacje nad morzem, drobny piasek z naszych ślicznych plaż pod stopami. Ale kochamy również polskie góry. Piękne, długie pasma, wysokie szczyty, łatwiejsze i trudniejsze podejścia. Dziś serwujemy TOP 7 najpiękniejszych szczytów, które każdy trekkingowiec powinien zdobyć choć raz w życiu.

Gotowy na wakacje? TOP 10 destynacji 2019

Jeśli jeszcze nie wybrałeś kierunku tegorocznych wojaży wakacyjnych, najwyższa pora się tym zająć. Podrzucamy listę topowych destynacji zagranicznych, które były i są najchętniej wybierane przez rodaków.

10 sprawdzonych sposobów na ochłodę w czasie upałów

Choć wszyscy niecierpliwie oczekujemy lata i związanych z nim atrakcji, upały potrafią mocno dokuczyć, zwłaszcza, kiedy trzeba je przetrwać w pracy i w mieście. Podrzucamy więc proste, sprawdzone sposoby na ochłodę, dzięki którym przetrwacie największy skwar.

10 tricków, które odmienią twoje życie!

Proste sposoby na codzienne trudności, to genialny sposób na ułatwienie sobie życia. W końcu, mamy wystarczająco dużo problemów, po co cokolwiek sobie komplikować? Sprawdź, które z life-hacków możesz wprowadzić do swojego życia.

Znajdź motywację do systematycznego treningu

Próby systematycznego ćwiczenia, bez względu na wybraną dyscyplinę, często kończą się fiaskiem. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyny są banalne. Idziemy za modą, wybieramy sport, który jest trendy, ale niekoniecznie dobrze się w nim czujemy, nie zawsze odnajdujemy się w jego specyfice, łatwo się wówczas zniechęcić. Drugim powodem jest narzucone tempo. Chcemy widzieć szybkie efekty, więc sami narzucamy sobie morderczą częstotliwość i czas treningów, a w takiej sytuacji bardzo prosto się zmęczyć i zrezygnować. Co zatem zrobić, żeby nauczyć się regularności, ćwiczyć z radością i systematycznie widzieć postępy? Spieszymy z pomocą!

10 topowych miejsc do biegania w Warszawie

Sezon biegowy rozpoczął się na dobre. Choć pogoda jeszcze nieco zmienna, będzie się robiło coraz cieplej i nawet ci biegacze, którzy nie lubią wysiłku w chłodzie, wyruszyli już na swoje ulubione trasy. A jakie to trasy? Oto lista 10 najfajniejszych miejskich miejscówek, w których obok wygodnej trasy i mniejszego natężenia ruchu, znajdziecie wiele zieleni, oddechu i spokoju. Idealne miejsca do biegania!

Fajne pomysły na prezenty na komunię

Sezon komunijny można już chyba śmiało uznać za otwarty. Rozliczne uroczystości wiążą się nieodłącznie z prezentami. Dziś więc – pozostawiając temat duchowych przeżyć z boku – podrzucamy listę fajnych, pomysłowych prezentów komunijnych. Nie każdy lubi i chce podarować kopertę pełną banknotów. Zatem dla tych, którzy szukają inspiracji na fajny i niekoniecznie wiążący się z wydaniem całej wypłaty podarunek – praktyczne podpowiedzi. Większość z nich w duchu sportu i aktywności, ale kilka z nich w innej konwencji, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Majówka inaczej - trekking w Armenii czy trekking w Gruzji?

Majówka niewątpliwie zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem będziemy mogli naładować baterie, odpocząć od pracy i obowiązków i wykorzystać fakt, że majówkowy wypoczynek całkiem przyjaźnie rozłożył się w kalendarzu. Pora więc wybrać kierunek wojaży i zaplanować wypad w magiczne miejsce. Oto dwie ciekawe propozycje, które przełamią rutynę i pozwolą dać się oczarować nieprzeciętnie pięknym krajobrazom!

Wielkanoc inaczej – jak spędzić święta niekoniecznie przy stole?

Wszyscy lubią święta – to doskonała okazja do wypoczynku, lenistwa, biesiadowania i spędzenia czasu z bliskimi. Święta to, według polskiej tradycji, również suto zastawione stoły, mnóstwo regionalnych przysmaków, które dla wielu stanowią definicję świąt.

Dziś spróbujemy was nieco odciągnąć od półmisków tłustych mięs i ciężkich od majonezu sałatek :). Przedstawimy kilka świątecznych propozycji, po których cyferblat na wadze nie wpędzi w rozpacz i nie wywoła poczucia winy, zmuszając do drakońskich diet. Nasze propozycje – choć lżejsze i zdrowsze – wciąż są bardzo atrakcyjne i rozrywkowe.

Wiosenne porządki – nowa energia, nowe postanowienia

Zmiana pór roku wiąże się często z obniżonym nastrojem, spadkiem sił witalnych i poziomu energii. Trudno się rano dobudzić i znaleźć w sobie moc na wszystko, czemu trzeba sprostać w trakcie coraz dłuższego dnia. Nadchodząca wiosna to również wiele zmian organizacyjnych, bo zimowe życie pod kocem zmienić się powinno na powiew świeżości, który można i trzeba wykorzystać do zmiany nawyków na lepsze.

1 2 3 4 5 6 7