1 2 3

NIE rób tego na wakacjach! Niebezpieczeństwa za rogiem…

Okres urlopów, magicznych wyjazdów w piękne, egzotyczne kraje, rozkosz błogiego lenistwa i beztroskiego odpoczynku. Próżno szukać tych, którzy wakacyjnych wojaży nie lubią. Jest jednak sposób na to, aby wyjazd doszczętnie zrujnować, przyprawiając się o poważne problemy i zmuszając nierzadko do ponoszenia długofalowych konsekwencji.

Dziś o tym, czego na wakacjach robić NIE WOLNO i czego należy unikać jak ognia, zyskując pewność, że urlop będzie udany i bezpieczny.

5 typów sportowca – z którym się identyfikujesz?

Uprawiając sporty, mamy swoje nawyki, preferencje i upodobania. Jesteśmy różni i różny jest styl, w którym oddajemy się ulubionym aktywnościom sportowym. Oto wyłonione metodą rankingową, podstawowe typy sportowców. Odnajdujesz siebie pośród nich?

Poradnik podróżnika – jak podróżować tanio i komfortowo?

Nadszedł czas upragnionych urlopów. A wyjazdy bywają kosztowne. Dziś sprawdzamy, czy da się tego uniknąć? Czy możliwe jest tanie podróżowanie? No i na czym w podróży można zaoszczędzić?

Oto praktyczny poradnik dla podróżników, którzy chcą przemierzyć świat, nie wydając przy tym kroci.

10 pięknych miejsc w Polsce na długi weekend

Letnie wojaże, weekendowe wypady – jak Polska długa i szeroka, w każdym jej zakątku warto coś zobaczyć. Mamy to szczęście, że bez względu na to, czy kochasz morze, góry, jeziora czy też głuchą dzicz – w naszym pięknym kraju nad Wisłą, każdy może znaleźć coś dla siebie.

W związku z kolejnym długim weekendem, który się zbliża, przygotowaliśmy subiektywne zestawienie 10 fajnych miejsc, które możecie odwiedzić jeszcze w ten weekend.

Rzeczy, którymi szkodzimy dzieciom zupełnie o tym nie wiedząc

Świat młodych rodziców bywa przerażający i podstępny ;). Brak doświadczenia i wiedzy, w szpitalu nikt nie dołącza instrukcji obsługi do nowonarodzonego malucha, no a rodzicami nie kieruje nic innego, jak najszczersze chęci, żeby zrobić wszystko dobrze. Sklepowe półki uginają się pod ciężarem dóbr, które mają ułatwić rodzicielstwo i sprawić, że dzieci będą rosły zdrowo i szczęśliwie, oczywiście przy ogólnej radości opiekunów. Czasem jednak okazuje się, że moda, trendy i markowe metki nie ratują przed popełnianymi błędami i próbując robić dobrze, wyrządza się sporą krzywdę.

Mistrzostwa Świata 2018 – z kim zagrają Polacy

Jak wszyscy kibice świata, niecierpliwie wyczekujemy rozpoczęcia piłkarskich Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Mecz otwarcia już 14 czerwca o godzinie 17:00, do walki staną gospodarze i Arabia Saudyjska. Polska kadra rozpocznie swój bój pięć dni później. Żeby każdy kibic mógł zarezerwować sobie czas na mecze, stworzyliśmy terminarz spotkań polskiej reprezentacji – nikogo nie powinno wówczas zabraknąć przed telewizorem!

Top 10 to know – jak spakować się na majówkę – poradnik dla opornych ;)

Palec pod budkę – kto wybiera się na majówkowe wyprawy w nieznane?

Oto lista 10 rzeczy, które muszą się znaleźć w bagażu każdego szanującego się majówkowicza, który jedzie w świat (lub Polskę), nie do końca jeszcze wiedząc, co będzie robił i co go spotka :)

TOP 10 pomysłów na aktywności z dzieckiem – zaszalej w czasie majówki!

Będzie już tylko cieplej (tej wersji będziemy się trzymać!). Pora więc zakasać rękawy i wydostać się z domów - nałapać witaminy D, powdychać świeżego powietrza, a przy okazji, może zrzucić parę nagromadzonych zimą kilogramów.

W trendzie wiosny w ruchu, podrzucamy więc inspirującą listę 10 aktywności dla całej rodziny – przydadzą się w czasie majówki, przed nią i po niej także. Do boju narodzie!

Top 10 miejsc do zwiedzenia, w których nie spotkasz tłumów

Sezon na urlopowe wojaże oficjalnie uważamy za otwarty. W związku z tym, rozejrzeliśmy się za ciekawymi miejscami, które warto odwiedzić. Postawiliśmy jednak na oryginalność – w zestawieniu nie znajdziesz oklepanych kierunków, w które uderza cała Europa, nie znajdziesz tłoku, ścisku i blasku fleszy – jak w najpopularniejszych atrakcjach turystycznych okolicy. Znajdziesz za to ciszę, spokój, mnóstwo możliwości relaksu i – co ważniejsze - ogrom ciekawostek i przyciągających atrakcji.

TOP 10 akcesoriów przydatnych na rowerze

Wiosna w pełni, rowery pewnie już wyczyszczone i przygotowane do kolejnego sezonu. Rozpoczyna się czas pięknych wycieczek, dalekich wypraw i miejskich przejażdżek. Wyszukaliśmy więc to, co niezbędne każdemu cykliście. No dobra, może niezbędne nie jest, ale na pewno umili czas spędzony na rowerze i sprawi, że będzie dużo wygodniej ;)

1 2 3
zapisz się na newsetter

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER, OTRZYMASZ 20 ZŁOTYCH NA ZAKUPY!

zapisz się na newsetter