1 2 3 4

Wyjdź z domu! To najpiękniejsza pora roku!

Wielu z nas z pierwszym jesiennym podmuchem wiatru, ma ochotę wygrzebać z szafy gruby koc, zrobić kubek gorącej herbaty (lub grzanego wina) i zakopać się w domu, najlepiej przed telewizorem. Chcemy was dziś przekonać do tego, że jesień to w Polsce najpiękniejsza pora roku. Pokazać różnorodność form spędzania czasu na zewnątrz i genialnej alternatywy do spędzania czasu w domu.

Jesienna dieta – przygotuj organizm do zimy

Zmiana pór roku nieodłącznie wiąże się ze zmianą sposobu odżywiania. Pyszne truskawki, fasolka szparagowa, bób i inne dary lata, odchodzą do przyszłego roku w zapomnienie. Trzeba znaleźć inne smakołyki. A szukając ich, uwzględnić jesienne potrzeby organizmu. Będzie mniej słońca, będzie chłodniej i należy się przygotować do jesiennej aury, zadbać o odporność i wzmocnienie. Co powinno pojawić się na jesiennym stole? Oto przydatne wskazówki.

Powitaj jesień kempingiem w lesie

Wakacje się skończyły, ale to wcale nie oznacza konieczności pożegnania się z plenerowymi wyjazdami. Przeciwnie – niektóre formy wypoczynku pod chmurką w ciepłe, jesienne dni, mogą okazać się nawet przyjemniejsze, niż podczas upalnego lata. Dziś o tym, jak zorganizować weekendowy wypad pod namiot.

Zwiększ tempo – wróć do rytmu po wakacjach

Wakacje to czas rozluźnienia – również w treningach. Sami zachęcaliśmy do tego, żeby wrzucić na luz i przymknąć trochę oko na dietę i treningowy dryl. Ale niestety, wszystko co dobre, kiedyś się kończy i w związku z tym, że czas urlopów i odpoczynku dobiega końca, pora wrócić do normalnego rytmu sprzed wakacji.

Back to school, czyli wielkie zakupy przed 1 września

Czy nam się to podoba czy nie, wakacje powoli dobiegają końca. No a skoro koniec wakacji, to początek kolejnego roku szkolnego. Należy się do niego oczywiście porządnie przygotować. Jeśli po wejściu do sklepu wpadasz w panikę i różnorodność, koloryt oraz bogactwo wyboru wprawiają cię w osłupienie, przybywamy z odsieczą! Oto lista niezbędnych elementów wyprawki każdego szanującego się ucznia!

Rower i bieganie w ukropie – czyli uprawianie sportów latem

Lato – słońce, żar z nieba, długie dni i gorące noce – wszyscy na nie czekamy i cieszymy się z możliwości jakie nam daje. Aktywni sportowcy mają jednak mały problem. Utrzymanie formy latem okazuje się czasem trudniejsze, niż w chłodniejsze miesiące roku. Kto, bowiem, ma siłę na bieganie i jeżdżenie na rowerze w ogromny upał? Dziś o tym, jak zachować latem formę, podtrzymując plan treningowy i nie zamęczyć ciała nadmiernym wysiłkiem.

10 ekstremalnie orzeźwiających koktajli na lato

Upały przyszły i jeszcze trochę u nas pogoszczą, spieszymy więc z receptą na zdrowie i orzeźwienie. Przyrządzone ze świeżych składników, będą nie tylko bombą witaminową, pełną zdrowia i mikroelementów, ale również zapewnią błyskawiczną poprawę samopoczucia podczas upału, a przy najwyższych temperaturach, są również doskonałym zastępstwem dla przekąsek.

Uroki Polskich gór – najpiękniejsze szczyty w kraju

Nie każdemu po drodze na polskie plaże. Są niekwestionowanie piękne, szerokie i pełne drobnego piasku, ale wielu turystów latem odstraszają tłumy, komercyjne stoiska co krok i wszechobecny hałas. Piechurzy stawiają na góry, które latem są łagodniejsze i bardziej gościnne pogodowo i pozwalają na wielogodzinne, wspaniałe wyprawy ku najwyższym szczytom.

Dziś przyjrzymy się tym trochę mniej znanym. Pierwsze miejsca rankingów od lat bowiem zajmują Tatry Wysokie – surowe, piękne, ale ponieważ najpopularniejsze, to niemniej tłoczne, niż nadmorskie kurorty. Rocznie odwiedza je około 3 miliony osób. W drodze na Morskie Oko dosłownie stoi się w kolejce i na pewno próżno w Tatrach szukać wyciszenia. Sięgamy więc po najpiękniejsze widoki Polski z dala od ścisku, a was zapraszamy na wyprawę z nami.

TOP 10 – najlepsze campingi w Polsce

Sezon urlopowy już się rozkręcił na dobre. Dzieci odebrały szkolne świadectwa, a rodzice zaplanowali wolne w pracy. To doskonały czas na to, aby zaplanować wakacyjne wojaże. Dziś campingi. Sprawdziliśmy dla was rankingi i wybraliśmy najlepsze z najlepszych. Oceniane pod kątem infrastruktury, warunków, otoczenia – słowem, zadowolenia stałych bywalców.

Nie masz kasy na urlop? Tanie wakacje w Polsce – 5 sprawdzonych sposobów

Wakacje pod palmami, tropikalne upały i luksusowe hotele – nie każdego stać na taką formę spędzania urlopu. Nie oznacza to jednak, że trzeba się zamknąć w czterech ścianach i z wakacji rezygnować zupełnie. Przeciwnie! To doskonała okazja ku temu, żeby sprawdzić swoją kreatywność i wykombinować niskobudżetowe wakacje życia!

Na wstępie warto zacząć od tego, że to co tanie, kojarzy się z niską jakością. W przypadku naszych propozycji, wcale nie musi tak być. Masz mnóstwo fantastycznych opcji i tylko od ciebie zależy, jak spędzisz bajkowy urlop.

1 2 3 4
zapisz się na newsetter

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER, OTRZYMASZ 20 ZŁOTYCH NA ZAKUPY!

zapisz się na newsetter