1 2 3 4 5 6 7

Joga – sposób na zdrowie i doskonałą formę

Jedna z najstarszych tradycji wschodu, sposób na samodoskonalenie, rozwój wewnętrzny, praktyka nauki siebie i rozumienia świata, dążenie do doskonałości, poszukiwanie jedności i harmonii – w jednym prostym słowie kryje się bardzo wiele. Dziś przyjrzymy się jednak jodze z innej strony, tej bardziej praktycznej, namacalnej, dotykającej codzienności i wpływu na nasze zdrowie.

Sprawcza moc w życiu – zaufaj sobie! Psychologia biznesu.

Zdarzyło ci się na pewno nie raz stracić wiarę w siebie i zwątpić, czy uda ci się osiągnąć zamierzony cel. To ludzkie i normalne. Bywa jednak, że wpadając w ciąg porażek, nabieramy przeświadczenia o własnej nieudolności. Jak przerwać szkodliwy trend i sprawić, że zacznie ci się udawać?

Przestaw się na tryb EKO

Ziemia mówi do nas, jak umie, pokazując nam zgubny wpływ naszych działań na jej istnienie. Niszczymy środowisko, przyczyniamy się do pogorszenia jego stanu, wyczerpujemy zasoby wody, zabijamy kolejne gatunki zwierząt i na milion sposobów zanieczyszczamy planetę, która jest źródłem naszego życia. Czy nam się to podoba czy nie, bez niej nie damy sobie rady. Bez względu na światopogląd, miejsce zamieszkania, wiek, wykonywany zawód czy upodobania, pora uderzyć się w pierś i zastanowić, jak możemy odwrócić ten trend, zatrzymując zmiany, które doprowadzą nas samych do upadku. Dziś podrzucamy kilka całkiem prostych sposobów na to, jak być bardziej eko.

Europa na weekend – zaplanuj ciekawy sierpień – TOP 10 bliskich destynacji

Większość wakacyjnych planów pewnie została już zrealizowana, a przynajmniej wpisana w wakacyjny harmonogram. Ale może zostały jakieś wolne weekendy i brakuje wam pomysłu na to, jak ciekawie je spędzić? Prezentujemy listę fajnych, ciekawych miejsc w Europie, na zobaczenie których wystarczy wam weekend.

7 najpiękniejszych górskich szczytów w Polsce

Polska cieszy oko zróżnicowanym krajobrazem. Mamy szczęście mieć dostęp do morza, piękne pojezierza, równiny, no i oczywiście góry. Kochamy wakacje nad morzem, drobny piasek z naszych ślicznych plaż pod stopami. Ale kochamy również polskie góry. Piękne, długie pasma, wysokie szczyty, łatwiejsze i trudniejsze podejścia. Dziś serwujemy TOP 7 najpiękniejszych szczytów, które każdy trekkingowiec powinien zdobyć choć raz w życiu.

Gotowy na wakacje? TOP 10 destynacji 2019

Jeśli jeszcze nie wybrałeś kierunku tegorocznych wojaży wakacyjnych, najwyższa pora się tym zająć. Podrzucamy listę topowych destynacji zagranicznych, które były i są najchętniej wybierane przez rodaków.

10 sprawdzonych sposobów na ochłodę w czasie upałów

Choć wszyscy niecierpliwie oczekujemy lata i związanych z nim atrakcji, upały potrafią mocno dokuczyć, zwłaszcza, kiedy trzeba je przetrwać w pracy i w mieście. Podrzucamy więc proste, sprawdzone sposoby na ochłodę, dzięki którym przetrwacie największy skwar.

10 tricków, które odmienią twoje życie!

Proste sposoby na codzienne trudności, to genialny sposób na ułatwienie sobie życia. W końcu, mamy wystarczająco dużo problemów, po co cokolwiek sobie komplikować? Sprawdź, które z life-hacków możesz wprowadzić do swojego życia.

Znajdź motywację do systematycznego treningu

Próby systematycznego ćwiczenia, bez względu na wybraną dyscyplinę, często kończą się fiaskiem. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyny są banalne. Idziemy za modą, wybieramy sport, który jest trendy, ale niekoniecznie dobrze się w nim czujemy, nie zawsze odnajdujemy się w jego specyfice, łatwo się wówczas zniechęcić. Drugim powodem jest narzucone tempo. Chcemy widzieć szybkie efekty, więc sami narzucamy sobie morderczą częstotliwość i czas treningów, a w takiej sytuacji bardzo prosto się zmęczyć i zrezygnować. Co zatem zrobić, żeby nauczyć się regularności, ćwiczyć z radością i systematycznie widzieć postępy? Spieszymy z pomocą!

10 topowych miejsc do biegania w Warszawie

Sezon biegowy rozpoczął się na dobre. Choć pogoda jeszcze nieco zmienna, będzie się robiło coraz cieplej i nawet ci biegacze, którzy nie lubią wysiłku w chłodzie, wyruszyli już na swoje ulubione trasy. A jakie to trasy? Oto lista 10 najfajniejszych miejskich miejscówek, w których obok wygodnej trasy i mniejszego natężenia ruchu, znajdziecie wiele zieleni, oddechu i spokoju. Idealne miejsca do biegania!

1 2 3 4 5 6 7