a

O Sportroom.pl

Sprzedażą sportowych butów i odzieży sportowej zajmujemy się od 7 lat. W ofercie posiadamy światowej klasy marki, między innymi: adidas, Puma, New Balance, Nike, Helly Hansen, Columbia oraz The North Face. Do współpracy wybieramy tylko najlepszych – zyskując pewność, że każdy produkt, to najwyższa półka produktów streetwearowych.

Nasz asortyment to kluczowy element działalności. Grono ekspertów nieustannie śledzi rynek, światowe trendy, nowości i potrzeby klientów, wybierając nie tylko to, co modne, ale kładąc także nacisk na wygodę, funkcjonalność i jakość oferowanych produktów. Sprzedajemy najnowsze modele czołowych producentów z modowych list przebojów. Dzięki temu stworzyliśmy prężnie rozwijającą się sieć sprzedaży.

W całej Polsce posiadamy ponad 30 sklepów stacjonarnych. Można nas znaleźć między innymi w Katowicach, Poznaniu, Lublinie, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi, Bydgoszczy, Częstochowie, Szczecinie czy Gdyni.

Pracujemy w młodym, dynamicznym zespole pasjonatów, którzy o butach i odzieży sportowej wiedzą absolutnie wszystko. Zatrudniamy także specjalistów innych dziedzin, dzięki którym innowacyjne technologie i narzędzia, które wykorzystujemy, pozwalają nam się doskonalić.

Dobry sklep, to nie tylko oferta, to także wygoda obsługi, szybkie dostawy i komfort zakupów. Nie szczędzimy więc środków, aby stale rozwijać szybką, sprawną technologię, która zapewnia naszym odbiorcom wszystkie funkcjonalności, których oczekują w sklepie internetowym.

Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo – rozumiejąc, że sukces budować można wyłącznie za sprawą dążenia do satysfakcji odbiorcy. Każdy element łańcucha sprzedaży dopinamy więc na ostatni guzik, szukając wciąż obszarów, które można jeszcze udoskonalić. Każdego dnia czujemy, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i wciąż chcemy iść do przodu, aspirując do roli lidera rynku.