Blog

Czasami zdarza się, że natrafiamy na produkt, który idealnie wpisuje się w nasze potrzeby i pragnienia. To może być ta perfekcyjna para butów sportowych adidas, które wydają się jak stworzone dla naszych stóp. Czekamy, oszczędzamy, a gdy w końcu mamy wystarczająco środków, okazuje się, że produkt został wyprzedany. To rozczarowanie jest głębokie – przegapiona okazja może oznaczać utratę nie tylko wymarzonej pary, ale także możliwości, jakie mogła nam ona zapewnić.

Czytaj więcej
Jedna z najstarszych tradycji wschodu, sposób na samodoskonalenie, rozwój wewnętrzny, praktyka nauki siebie i rozumienia świata, dążenie do doskonałości, poszukiwanie jedności i harmonii – w jednym prostym słowie kryje się bardzo wiele. Dziś przyjrzymy się jednak jodze z innej strony, tej bardziej praktycznej, namacalnej, dotykającej codzienności i wpływu na nasze zdrowie.
Czytaj więcej
Dużo mówi się o znaczeniu aktywności i ruchu w rozwoju dzieci. Nie tylko sama kondycja i dobra forma liczy się najbardziej, równie ważne jest kształtowanie odpowiednich nawyków i nauka, że sport to zdrowie i doskonała zabawa. Wielu rodziców popełnia jednak wciąż te same błędy, zniechęcając swoje dzieci w efekcie do aktywności i osiągając zupełnie odwrotny, do zamierzonego, efekt.
Czytaj więcej
Latem odkładałeś bieganie na chłodniejszą porę roku? Znajdowałeś mnóstwo wymówek? Pora wziąć się w garść. Bieganie jesienią, to świetny pomysł. Potrzebujesz argumentów? Spieszymy z pomocą!
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 16952 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Super!
2024-06-17
Wszystko ok buty super
pixel